Batuut Seiklusrada

Batuut Seiklusrada paneb kõik lapsed kilkama. Rajale minek algab läbi tunneli
ronimise, millele järgneb ronimissein. Peale seina ületamist saavad lapsed
hüpata majakeses liikudes edasi mägironija kombel mööda seina ning
lõpetada rada väikese liu laskmisega. siin batuudil leiavad aktiivset tegevust
nii poisid kui tüdrukud.
Batuudi mõõdud on 6,0 m pikk, 2,3 m lai ja 2,3 m kõrge. Batuudiga on kaasas kompressor. Batuut vajab 220V voolu. 

Rendihind 60.-EUR päev, iga järgmine päev 30.-EUR

 

Batuut Linnus

Batuut Linnus on rõõmuallikaks kõikidele lastele. Linnus pakub lastele võimaluse pugeda hüppealasse. Hüppeala seest on lisaks võimalik mööda seina ronida ülesse liumäele ning lasta Linnusest alla liugu kahel rajal. Batuut on 5,0 m pikk, 3,0 m lai ja 3,5 m kõrge. Batuudiga on kaasas kompressor. Batuut vajab 220V voolu.

Rendihind 60.-EUR-i päev, iga järgmine päev 30.- EUR-i.

Batuut Seiklusmaja

Täispuhutav Seiklusmaja pakub rõõmu nii poistele kui tüdrukutele. Lapsed saavad siin läbi tunneli ning takistusseina ronida hüppamismajakesse, kus ootavad neid pehmed postid, ronida mägironija kombel mööda seina ülesse liumäele ja lasta liugu. Batuudi mõõdud on 4,5 m pikk, 2,5 m lai ja 2,3 m kõrge. Batuudiga on kaasas kompressor. Batuut vajab 220V voolu. 

Rendihind on 60.-EUR päev, iga järgmine päev 30.-EUR

 

Batuut Dalmaatsia Kutsu

Batuut Dalmaatsia Kutsu on paljude laste lemmik. Sõbralik kutsu tervitab lapsi juba hüppamismajakese uksel. Mööda majakese siseseina saavad lapsed harjutada oma ronimisvõimeid. Ronimisraja lõpus saab lasta kõrvuti kutsuga liugu mööda liumäge. Batuudi mõõdud on: 4,2 m pikk, 3,5 m lai, 3 m kõrge. Batuudiga on kaasas kompressor. Batuut vajab 220V voolu. 

Rendihind on 60.-EUR päev, iga järgmine päev 30.-EUR


Batuut Kindlus

Batuut Kindlus sobib hästi väikestele lastele. Kindluse tornid koos lippudega torkavad kohe kaugelt silma. Mööda kindluse siseseina saavad lapsed harjutada oma ronimisvõimeid ja ronimise saab lõpetada liu laskmisega.  Batuudi mõõdud on: 3 m pikk, 3,5 m lai, 3 m kõrge. Batuudiga on kaasas kompressor. Batuut vajab 220V voolu. 

Rendihind on 60.-EUR päev, iga järgmine päev 30.-EUR