Rendime batuute ja kostüüme Tallinnas ja Harjumaal. Oleme valinud sellised batuudid, mida on võimalik autoga transportida: väiksemad batuudid mahuvad sõiduautosse ja suuremate jaoks on vaja universaali või maasturit, millel saab tagumised istmed alla lasta.  

Popcorni masina rent

Popcorni masina rent on hea ja mugav võimalus pakkuda enda peol värskelt valmistatud maitsvat popcorni. Popkorni valmistamiseks kulub kõigest mõni minut. Kiire tulemuse tagab proffidele mõeldud popcorni masin. Popcorni masin hoiab ise valminud popcorni soojana.
Popcorni masina mõõdud on 60cm kõrge ja 45 cm lai ja sügav, läbipaistvate seintega kapp. Masina ühendamiseks on vaja 220V voolu. Popcorni masinat saad kasutada nii õues, kui sisetingimustes. Masina sees põleb lamp ja põhi hoiab valminud popcorni soojana. 
Popcorni masina rent on 45 eurot päev. 

Kuidas valmistada head popcorni?

Maitsva popcorni valmistamiseks on vaja:
1. 50 ml õli
2. 150 g popcorni

Popcorni valmistamine:
1. Ühenda masin vooluvõrku
2. Lülita sisse masina toide (paremalt I klahv)
3. Lülita sisse valgustus ja põhja soojendus (vasakult I klahv)
4. Lülita sisse kausi soojendus ja oota 5 minutit (vasakult II klahv)
5. Lisage kaussi 50ml õli ja 150g maisiterasid. Soovitan enne õli sisse ka soola segada.
6. Lülitage sisse segamislüliti (paremalt II klahv). Segamine kausi sees ühtlustab maisi valmimist. Poprcorni valmistamise peale või kuluda ca 2 minutit (toimub terade paisumine ja praksumine). Paisunud terad hakkavad kausi kaane alt ennast välja pressima. Kogu tegevuse vältel peab uks olema suletud. Kui popcorn enam ei praksu, siis tuleb kausi küljel olevast kangist pöörata kauss ümber. Popcorn valgub masina põhjale ja jääb sooja. 
7. Soovitan teha kohe järjest mitu portsu popcorni.
8. Peale popcorni valmistamist jäta ainult toite ja  valgustuse ning soojenduse nupp sisse.