Batuut Seiklusrada

Batuut Seiklusrada paneb kõik lapsed kilkama. Rajale minek algab läbi tunneli
ronimise, millele järgneb ronimissein. Peale seina ületamist saavad lapsed
hüpata majakeses liikudes edasi mägironija kombel mööda seina ning
lõpetada rada väikese liu laskmisega. siin batuudil leiavad aktiivset tegevust
nii poisid kui tüdrukud.
Batuudi mõõdud on 6,0 m pikk, 2,3 m lai ja 2,3 m kõrge. Batuudiga on kaasas kompressor. Batuut vajab 220V voolu. 

Rendihind 70€ päev, iga järgmine päev 40€

Batuut Linnus

Batuut Linnus on rõõmuallikaks kõikidele lastele. Linnus pakub lastele võimaluse pugeda hüppealasse. Hüppeala seest on lisaks võimalik mööda seina ronida ülesse liumäele ning lasta Linnusest alla liugu kahel rajal. Batuut on 5,0 m pikk, 3,0 m lai ja 3,5 m kõrge. Batuudiga on kaasas kompressor. Batuut vajab 220V voolu.

Rendihind 70€ päev, iga järgmine päev 40€

Batuut Seiklusmaja Batuut Seiklusmaja on huvitav seiklus nii poistele kui tüdrukutele. Lapsed ronivad maija sisse läbi ümmarguse akna. Kohe sattub laps sammastega tuppa, mille vahelt tuleb pugeda läbi, et jõuda liumäeni. Liumäest saab lasta liugu alla. Batuut on 6 m pikk, 4 m lai ja 3,5 m kõrge. Batuudiga on kaasas kompressor. Batuut vajab 220V voolu.
Rendihind on 80€ päev ja iga järgmine päev 40€

Batuut Takistusrada

Täispuhutav Takistusrada pakub rõõmu nii poistele kui tüdrukutele. Lapsed saavad siin läbi tunneli ning takistusseina ronida hüppamismajakesse, kus ootavad neid pehmed postid, ronida mägironija kombel mööda seina ülesse liumäele ja lasta liugu. Batuudi mõõdud on 4,5 m pikk, 2,5 m lai ja 2,3 m kõrge. Batuudiga on kaasas kompressor. Batuut vajab 220V voolu. 

Rendihind on 70€ päev, iga järgmine päev 40€

 

Batuut Liumägi Batuut Liumägi meeldib lastele, kes hindavad kõrgelt alla laskmist. Liumäele saamiseks tuleb esmalt läbida tunnel. Tunnelist avaneb piiratud hüppeala. Hüppealast viiv ronimissein paneb proovile lapse ronimisoskused. Peale kõike seda saab laps premeerida ennast ühe korraliku liuga. Batuudi mõõdud on 4,6 m pikk, 3,6 m lai ja 3 m kõrge. Batuudiga on kaasas kompressor. Batuut vajab 220V voolu.
Rendihind on 70€ päev ja iga järgmine päev on 40€

Batuut Dalmaatsia Kutsu

Batuut Dalmaatsia Kutsu on paljude laste lemmik. Sõbralik kutsu tervitab lapsi juba hüppamismajakese uksel. Mööda majakese siseseina saavad lapsed harjutada oma ronimisvõimeid. Ronimisraja lõpus saab lasta kõrvuti kutsuga liugu mööda liumäge. Batuudi mõõdud on: 4,2 m pikk, 3,5 m lai, 3 m kõrge. Batuudiga on kaasas kompressor. Batuut vajab 220V voolu. 

Rendihind on 70€ päev, iga järgmine päev 40€


Batuut Ämblikmees Batuut  Ämblikmees on paljude laste lemmik. Sõbralikud Ämblikmehe käed kutsuvad juba kaugelt lapsi hüppama. Tegemist on batuudiga, kus lastel on võimalik hüpata seintega kaitstud alas. Hüppealasse saab siseneda mööda batuudi esist ning kui hüppamisest villand saab, saab lasta liumäge mööda ennast batuudist välja.
Batuudi mõõdud on : 5 m pikk, 5 m lai, 4 m kõrge. Batuudiga on kaasas kompressor. Batuut vajab 220V voolu.
Rendihind on 70€ päev, iga järgmine päev on 40€

Batuut Kindlus

Batuut Kindlus sobib hästi väikestele lastele. Kindluse tornid koos lippudega torkavad kohe kaugelt silma. Mööda kindluse siseseina saavad lapsed harjutada oma ronimisvõimeid ja ronimise saab lõpetada liu laskmisega.  Batuudi mõõdud on: 3 m pikk, 3,5 m lai, 3 m kõrge. Batuudiga on kaasas kompressor. Batuut vajab 220V voolu. 

Rendihind on 60€ päev, iga järgmine päev 30€